Stobrawski Park Krajobrazowy PDF Drukuj Email

We czwartek, 30 maja uczniowie odwiedzili Stobrawski Park Krajobrazowy. Na początek  w Ładzy prezentacja- prelekcja dotycząca parków krajobrazowych w Polsce.

Następnie wycieczka w teren; rozpoznawanie gatunków roślin, obserwacja starorzecza i gatunków zwierząt oraz poznanie legendy wiążącej się z dębem "Klara". Po ciekawej wędrówce powrót do Ładzy na posiłek oraz rekreację. Wycieczka uzmysłowiła uczniom, że warto dbać o otaczającą nas przyrodę, Byli dumni, że mieszkamy na obrzeżach tak pięknego parku.